Мирослава Сирецкая
Щира подяка закладу та персоналу за наш гарний відпочинок. Жили в 3тому котеджі, номери зручні, чисті і теплі. Дуже сподобалось харчування, їжа свіжа та смачна, був вибір в для дорослих і для дітей. Приємною несподіванкою стала музична програма ввечері, послухали гарне живе виконання пісень і навіть потанцювали. Ну і звісно СПА - погрілись в саунах та чані, поплавали в басейні. Ще погуляли по території, подивились на засніжену Бакоту, подихали свіжих повітрям. Однозначно плануємо повернутись ще літом ❤️